O nás

Reštaurácia Donášková pizza Kmotra

Sme rodinná donášková pizzéria. Pečieme pizzu podľa tradičného neapolského receptu pripravenú ručne a poctivo z kvalitnej múky, pravej mozzarelly čerstvej zeleniny a z kvalitných, čerstvých mäsových výrobkov. Vychutnaj si pravú chuť a vôňu južného Talianska prostredníctvom našej pizze ktorej nádych a jemnú krehkosť pridáva pečenie na prírodnom kameni. 
Záleží nám na kvalite a spokojnosti našich zákazníkov.

Aj napriek tomu, že chutnému a omamnému jedlu s názvom pizza, siahajú korene až do krásneho Talianska, patrí medzi najobľúbenejšie na celom svete. Niet sa ani čomu čudovať. Dobre urobená pizza padne vhod v každú dennú či večernú hodinu.Na to, aby ste si na pizze pochutnali, je dôležité objednať si tú najlepšiu. My vám vieme sľúbiť, že ak od nás ochutnáte aspoň jednu, inú už chcieť nebudete. Rozvoz pizze je veľmi rýchly a už o chvíľku ju máte u seba na stole. Samozrejme, ešte teplú. A kto vlastne sme? Aby sme sa vám predstavili a lepšie ste nás spoznali, povieme vám pár informácií. Sme donášková pizza Kmotra, ktorá sídli v Banskej Bystrici a ponúkame tú najlepšiu pizzu, ktorú si zamilujete. Ak ste z blízkeho okolia, určite neváhajte a objednávajte si! Pizzu si však môžete objednávať aj z okolitých miest, ktoré sú trochu ďalej. Podmienkou je len určitá hodnota objednávky. Do vzdialenejších obcí máme symbolický príplatok za dovoz, ale len v prípade online objednávok. V ponuke toho nájdete naozaj veľa, od základných typov pizze ako je Margherita či Šunková pizza až po zaujímavé typy ako Ázia Kanton ,Sásovská, Vidiecka, Gazdovská, či pizza Valibuk . Spolu vám ponúkame až 40 druhov pízz, z ktorých si určite vyberiete presne tú, ktorá vám chutí. Môžete však vyskúšať aj niečo nové a možno nájdete svoj nový obľúbený druh. Pri objednávaní pizze však nezabudnite ani na nejaké to osvieženie v podobe dobrého nápoja a na chuťovky v podobe osúchov. Dostali ste práve chuť na niečo dobré? Neváhajte nás kontaktovať! Počas piatku a soboty vám prinesieme pizzu rovno aj do postele, keďže máme otvorené až do 23.00.Donášková pizza Kmotra je jednoducho pizza, o ktorej už dávno snívate. Perfektná chuť, skvelá cena a rýchle dodanie sú našimi výhodami, vďaka ktorým budete určite spokojní. Okrem iného, naša pizza je v štandarde najväčšia v Banskej Bystrici.

Napísali o Nás:


Toto je najlepšia pizza v Banskej Bystrici!

Chuť je veľmi subjektívny zmysel. No povedzme si na rovinu, komu by len nechutila pizza? Najmä, keď hovoríme o skutočne kvalitnej pizzi, ktorú pre vás s láskou pripravuje Kmotra v Banskej Bystrici... Posúdiť, ktorá pizzeria je najlepšia v meste, vie byť niekedy náročné. Predsa len, každý z nás má svoje vlastne meradlá, podľa ktorých rozhoduje, ktorá pizza je dobrá a ktorá nie. No ak sa stovky ľudí z celého Slovenska zhodnú, že niektorá pizza je výnimočne chutná, asi na tom niečo bude. Áno, tušíte dobre, hovoríme o pizzerii Kmotra v Banskej Bystrici, ktorá sa pýši titulom najlepšej pizze v meste. Nejde však o žiaden lacný slogan, pizza Kmotra skutočne ponúka niečo, o čom môže konkurencia len snívať. Poďme pekne poporiadku. Základom každej pizze je dobrá receptúra. Mnohé slovenské pizzerie sa snažia klasické talianske receptúry modifikovať podľa vlastných predstáv a výsledok nie je vždy práve najlákavejší. Prečo však upravovať niečo, čo je samo o sebe dotiahnuté k dokonalosti? Tradičná neapolská receptúra zaručuje dokonalú a nenapodobiteľnú chuť pizze, ktorú dnes na Slovensku len tak hocikde nezažijete. Teda, pokiaľ nevyskúšate pizzu Kmotra. Receptúra však nie je všetko. Na to, aby sa receptom dosiahla požadovaná chuť, sú potrebné aj vhodné suroviny. Aj v tomto prípade pizza Kmotra vyťahuje hneď niekoľko tromfov. Tým prvým je cesto, ktoré sa pripravuje vždy v noci, aby stihlo do rána vykysnúť a pizza mala požadovanú chuť a kvalitu. Žiadne zmrazené polotovary! Nehovoriac o špeciálnej múke priamo z južného Maďarska, originál mozzarelle bez rastlinných tukov, kvalitných syroch, slovenskom mäse a čerstvej zelenine vrátane cherry paradajok, ktoré sú v slovenských pizzeriách veľkou výnimočnosťou. Čerešničkou na torte (alebo skôr pizzi?) je jej samotná príprava, ktorá prebieha v kamennej peci, čo taktiež prispieva k výnimočnej chuti. No čo je hlavné, každá jedna pizza je pripravovaná s veľkou láskou samotnej majiteľky, ktorá pečeniu kvalitnej pizze oddala celý svoj život. Pokiaľ neochutnáte, neuveríte! Ak si chcete od pizze dať na chvíľku pauzu, v ponuke nájdete aj viaceré druhy špičkových talianskych cestovín. Pizzeria Kmotra nedisponuje vlastnými priestormi, pizzu si však môžete osobne vyzdvihnúť, alebo využiť rozvoz pizze kuriérom. Objednávať môžete pohodlne cez internet, dokonca aj s možnosťou online platby. Už vám tečú slinky? Neváhajte a potešte svoje chuťové bunky výnimočnou pizzou Kmotra aj vy!